הכשרת מהנדסי תוכנה בטכנולוגיות Web

מיקום הקורס: קמפוס המסלול האקדמי, המכללה למינהל רחוב אלי ויזל 2, ראשון לציון
מספר מפגשים:
ימי ושעות מפגש: שעות לימוד: יום ב' וה' בין השעות: 21:30-17:30.

 

פיתוח חוצה פלטפורמה בגישות מודרניות הכשרת מהנדסי תוכנה בטכנולוגיות
Web

20% הנחה לבוגרי המסלול האקדמי המכללה למנהל.


הקדמה

אנו חיים בפתחו של עידן קריטי, עידן שבו טכנולוגיות ויכולות חדשניות נחשפות בקצב אקספוננציאלי ושינויים תכופים הם שם המשחק. עידן זה טומן בחובו הבטחות מסעירות ומימוש מאווים שסווגו כמדע בדיוני לכל אורך ההיסטוריה, אך גם אתגרים, מגמות ונבואות מטרידות כדוגמת תאוריית הסינגולריות מבית מדרשו של ריי קורצוויל.
 
מסלול הכשרה ייחודי זה מורכב ממספר פרקים המקדמים, ביחד ולחוד, הזדמנויות תעסוקתיות בתחומים החמים ביותר כיום ובעתיד הנראה לעין, לצד התוויה מסודרת של גישות הנדסיות בעולם התוכנה ותפישות פיתוח בתחום מערכות מידע הרלוונטיים תמיד, כשאלו מהווים את השלד למקצוענות שאינה בת חלוף או תלוית טכנולוגיה כזו או אחרת.
 
הפרק המרכזי במסלול זה כולל הכרת עקרונות תכנון הנדסיים ומבניים להשגת פתרונות מרובי פלטפורמות, מודולציות וניהול תלויות המאפשרים שימוש חוזר בתוצרי הפיתוח למספר מוצרים או מספר גרסאות, וכן התאמת תהליכים למאפייני מוצר ולסביבות פיתוח בגישות מודרניות המכונות גישות "אג'יליות" (ניהול אדפטיבי של פרויקטים בתחום התוכנה).
 
פרקים אלו תפקידם, בין היתר, להעמיק את הכרות המשתתפים בקורס עם טכנולוגיות Webנבחרות, הן בצד השרת והן בצד הלקוח. המאפשרים פיתוח מגוון פתרונות חוצי פלטפורמות, בשילוב דפדפנים, שרתי אינפורמציה, שרתי נתונים, תשתיות ושירותי מחשוב ענן לצד אובייקטים חכמים הנחשבים ל"דבר הגדול הבא" בגישת  Web Of Everything.

 

מטרות התכנית

  • הכשרת אקדמאים המעוניינים להשתלב בסביבות עתירות טכנולוגיה כמפתחים והצבתם בנקודת זינוק לקריירה בתחומי הנדסת תוכנה ופיתוח פתרונות בתחום Internet Of Things.  
  • סקירה של מודולים ונושאים מתקדמים בתחום ההרשאות, הפיתוח והביצועים של המערכת.קהל יעד

  • הקורס מיועד למעוניינים בכרטיס כניסה לעולם ההיי טק והחיידק הטכנולוגי מבקש לפרוץ ולהתממש. 
  • לבוגרי מדעי מחשב בעלי רקע אקדמי בכתיבת קוד, ולחילופין לאנשי מקצוע בעלי ניסיון של כשנה בפיתוח תוכנה.  

 

להורדת סילבוס של הקורס לחץ כאן

למידע נוסף

הזן פרטים ונציגנו ישוב אליך בהקדם


מעוניין/ת בקבלת עדכונים דרך המייל